Doprava a platba

Doprava

Zboží zasíláme přepravní službou (PPL, TOPTRANS), případně Českou poštou.

K zaslání Vašeho objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. O předání Vaši zásilky dopravci Vás budeme informovat obratem na váš e-mail. Pokud Váš balík přesahuje 20 kg, budeme Vás telefonicky kontaktovat ohledně ceny dopravy.

 

Česká republika

Přepravní služba PPL do 20 kg: 200 Kč
Česká pošta do 10 kg – Balík Do ruky: 200 Kč
Česká pošta do 10 kg – Balík Na poštu: 200 Kč
Osobní převzení na adresa:
Tvarožná Lhota 229, 696 62 strážnice
zdarma

 

Dobírka

Dobírka: 50 Kč

 

Platba

Dobírka
Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném dobírkovém balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Platbu uhradíte při převzetí dobírkového balíku přímo dodavateli v hotovosti.

Bankovním převodem
Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet vedený u ČSOB, a.s.. Po připsání platby na náš účet Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce.

Hotově při převzetí na prodejně
Po zpracování a připravení zboží Vám následně zašleme zprávu na email anebo Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně vyzvednutí objednávky na naší provozovně.
Při osobním odběru platební karty nebereme!